TE Connectivity / Corcom 55KEPS10ABSW
Power Line Filter 3-Phase Single Stage 50Hz 55A 440V Terminal Block Flange Mount
3か月間の傾向:
-28.47%
説明
Filter, KEP 55A 1S HIGH PLUS SP BS WYE 440 VAC | TE Connectivity 55KEPS10ABSW
3-Phase Filter, Terminal Block Input, Terminal Block Output
Three Phase EMI Filter, 440V, 50/60HzHz
POWER LINE FILTER, 3-PH, 55A, 440VAC;
LINE FILTER 440VAC 55A CHASSIS
Power Line Filter, 3 Phase, 55A, 440Vac; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:440Vac; Current Rating:55A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:-; Filter Input Terminals:Terminal Block; Product Range:Kem-Bs Series Rohs Compliant: Yes |Corcom Te Connectivity 55KEPS10ABSW
KEP 55A 1S HIGH PLUS SP BS WYE 440VAC Current Rating: 55 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: WYE (4 wire + ground) Operating Voltage: 440 VAC 3-Phase Filter | 55 A Terminal Block WYE (4 wire + ground) | Part Number: 55KEPS10ABSW | Internal Number: 3-1609968-3 | TE Connectivity