TE Connectivity / Corcom 50KESS6BFPWVM
Power Line Filter 3-Phase 50Hz/60Hz 50A 520VAC Threaded Stud Chassis Mount
IHS
Datasheet3ページ1年前
Datasheet3ページ1年前
TE Connectivity
在庫履歴
3か月間の傾向:
-40.54%
サプライチェーン
Introduction Date2021-05-07
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
説明
Power Line Filter 50Hz/60Hz 50A 520VAC Threaded Bolt DIN Rail
POWER LINE FILTER, 3-PH, 50A, 520VAC ROHS COMPLIANT: YES
LINE FILTER 520VAC 50A CHASS MNT