TE Connectivity / Corcom 50KEPS10AFPW
Power Line Filter, 50A, 440VAC, 3 Phase, Flanged, Kep Series | TE Connectivity 50KEPS10AFPW
IHS
Datasheet4ページ1年前
TE Connectivity
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
サプライチェーン
Introduction Date2020-07-08
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
説明
Power Line Filter 3-Phase Single Stage 50Hz 50A 440V Terminal Block Flange Mount
Three Phase EMI Filter, 440V, 50/60HzHz
TE Connectivity 50KEPS10AFPW EMI 滤波器
RS APAC
KEP 50A 1S HIGH PLUS SP WYE 440VAC
LINE FILTER 440VAC 50A CHASS MNT
Power Line Filter, 3 Phase, 50A, 440Vac; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:440Vac; Current Rating:50A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:-; Filter Input Terminals:Terminal Block; Product Range:Kep Series Rohs Compliant: Yes |Corcom Te Connectivity 50KEPS10AFPW
KEP 50A 1S HIGH PLUS SP WYE 440VAC 3-Phase Filter Current Rating: 50 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: WYE (4 wire + ground) Continuous Operating Voltage (Max): 440 VAC 3-Phase Filter | 50 A Terminal Block WYE (4 wire + ground) | Part Number: 50KEPS10AFPW | Internal Number: 1-1609968-7 | TE Connectivity