TE Connectivity / Corcom 30KEPS10ABSW
Power Line Filter 3-Phase Single Stage 50Hz 30A 440V Terminal Block Flange Mount
NRND
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ1年前
Datasheet4ページ1年前
JRH Electronics
TE Connectivity
在庫履歴
3か月間の傾向:
-20.06%
サプライチェーン
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
説明
KEP 30A 1S HIGH PLUS SP BS WYE 440VAC Current Rating: 30 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: WYE (4 wire + ground) Operating Voltage: 440 VAC 3-Phase Filter | 30 A Terminal Block WYE (4 wire + ground) | Part Number: 30KEPS10ABSW | Internal Number: 3-1609968-1 | TE Connectivity
3-Phase Filter, Terminal Block Input, Terminal Block Output
Three Phase EMI Filter, 440V, 50/60HzHz
LINE FILTER 440VAC 30A CHASS MNT
LINE FILTER 440VAC 30A CHASSIS
Power Line Filter, 3 Phase, 30A, 440Vac; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:440Vac; Current Rating:30A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:-; Filter Input Terminals:Terminal Block; Product Range:Kep-Bs Series Rohs Compliant: Yes |Corcom Te Connectivity 30KEPS10ABSW