TE Connectivity / Corcom 100KEVD10BBSW
Power Line Filter 3-Phase Dual Stage 50Hz 100A 520V Terminal Block Flange Mount
IHS
Datasheet4ページ1年前
JRH Electronics
TE Connectivity
Master Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-25.00%
サプライチェーン
Introduction Date2020-07-06
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
説明
Filter, KEV 100A 2S SP WYE BS 520 VAC | TE Connectivity 100KEVD10BBSW
Power Line Filters KEV 100A 2S SP WYEBS 520 VAC
Three Phase EMI Filter, 520V, 50/60HzHz
LINE FLTR 520VAC 100A CHASS MNT
KEV 100A 2S SP WYE BS 520VAC Current Rating: 100 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: WYE (4 wire + ground) Operating Voltage: 520 VAC 100 A Terminal Block WYE (4 wire + ground) | TE Connectivity
Power Line Filter, 3 Phase, 100A, 520Vac; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:520Vac; Current Rating:100A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:-; Filter Input Terminals:Terminal Block; Product Range:Kev-Bs Seriesrohs Compliant: Yes |Corcom Te Connectivity 100KEVD10BBSW