TE Connectivity / Corcom 100KEPS10AFPW
Power Line Filter, 100A, 440VAC, 3 Phase, Flanged, Kep Series | TE Connectivity 100KEPS10AFPW
IHS
Datasheet4ページ1年前
Datasheet4ページ1年前
TE Connectivity
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
+25.00%
サプライチェーン
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 weeks ago)
説明
Power Line Filter 3-Phase Single Stage 50Hz 100A 440V Terminal Block Flange Mount
Three Phase EMI Filter, 440V, 50/60HzHz
TE Connectivity 100KEPS10AFPW EMI 滤波器
KEP 100A 1S HIGH PLUS SP WYE 440VAC
LINE FLTR 440VAC 100A CHASS MNT
Power Line Filter, 3 Phase, 100A, 440Vac; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:440Vac; Current Rating:100A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:-; Filter Input Terminals:Terminal Block; Product Range:Kep Series Rohs Compliant: Yes |Corcom Te Connectivity 100KEPS10AFPW
KEP 100A 1S HIGH PLUS SP WYE 440VAC Current Rating: 100 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: WYE (4 wire + ground) Operating Voltage: 440 VAC 3-Phase Filter | 100 A Terminal Block WYE (4 wire + ground) | Part Number: 100KEPS10AFPW | Internal Number: 2-1609968-2 | TE Connectivity