TE Connectivity ANT-433-WRT-SMA
433MHz WRT Series Low Profile Dome 1/2 Wave Dipole Antenna, SMA Connector
TE Connectivity
Technical Drawing1ページ2年前
Datasheet7ページ2年前
IHS
Sager Electronics
Master Electronics
Component Distributors Inc.
在庫履歴
3か月間の傾向:
-100%
サプライチェーン
Introduction Date2022-01-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
関連部品
TE ConnectivityANT-418-WRT-RPS
418MHz WRT Series Low Profile Dome 1/2 Wave Dipole Antenna, RP-SMA Connector