TDK YFF21PC1A475MT000N
Cap Feedthru 4.7UF 20% 10V 0805
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet6ページ9年前
Future Electronics
HQonline
在庫履歴
3か月間の傾向:
-16.59%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-04-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2016-12-31
LTD Date2017-03-31
説明
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 10V, 3A, 4 Pin(s)
4.7¦ÌF 10V ¡À20% 0805 2mm*1.25mm
4.7 UF 20% 10V