TDK YFF21PC1A105MT000N
3-terminal Filters, Insertion Loss=40dB (0.7MHz to 1000MHz), LxWxT: 2x1.25x0.85mm
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
TME
Datasheet8ページ2年前
ODG (Origin Data Global)
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
-53.23%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-04-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
説明
1uF Feed Through Capacitor 20% 10V 4 A 12mOhm 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Capacitor Networks; YFF21PC1A105MT000N; TDK; 10 V; 2 mm; 850 µm; 10 V
Cap Feed Through 1uF 10VDC 20% Flat 0805 85C
1uF 卤20% 12m惟 SMD-4P,1.2x2mm Feed Through Capacitors ROHS
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 10V, 4A, 4 Pin(s)
1¦ÌF ¡À20% 1 10V 0805 2mm*1.25mm*1.25mm
FEEDTHROUGH Capacitor, 1UF, 10V, 0805;
Filter, Feed Through, 1Uf, 4A, 0805; Capacitance:1Μf; Voltage Rating:10V; Filter Type:Feed Through; Current Rating:4A; Filter Terminals:Smd; Inductance Min:-; Leakage Current Max:-; Product Range:Yff-P Series; Svhc:No Svhc Rohs Compliant: Yes |Tdk YFF21PC1A105MT000N.