TDK YFF18AC0G106MT0YHE
3-terminal Filters, Insertion Loss=40dB (0.09MHz to 1800MHz), LxWxT: 1.6x0.8x0.8mm
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
TDK
Datasheet8ページ5年前
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
-6.50%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2023-06-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
説明
MLCC,0603,(X7S),4V,10µF,0.8MM / TAPE AND REEL ROHS COMPLIANT: YES
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 4V, 4A, 4 Pin(s)
FEED THROUGH CAP, 10UF, 20%, 0603;