TDK YFF15SC1E471MT000N
Mlcc, 0402, (X7S), 25V, 470Pf, 0.3Mm/Tape And Reel Rohs Compliant: Yes |Tdk YFF15SC1E471MT000N
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
TDK
Datasheet10ページ7年前
IHS
Newark
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
-10.54%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
フットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-11-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
説明
3-terminal Filters, Insertion Loss=30dB (600MHz to 4000MHz), LxWxT: 1x0.55x0.3mm
0402(1005METRIC),4PCPAD Feed Through Capacitors ROHS
Feed Through Filter 25V 470pF 20% 3-Terminal T/R
470pF 25V ¡À20% 1A 25V 0402 1mm*550¦Ìm*300¦Ìm
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 25V, 1A, 4 Pin(s)
FILTER, FEED THROUGH, 470PF, 1A, 0402; Capacitance: 470pF; Voltage Rating: 25V; Filter Type: Feed Through; Current Rating: 1A; Filter Terminals: SMD; Inductance Min: -; Leakage Current Max: -; Product Range: YFF-SC Series; SVHC: