TDK VLS2012ET-6R8M-CA
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Ferrite 0.69A 0.498Ohm DCR T/R
NRND
価格と在庫
データシート & ドキュメント
TDK
Datasheet9ページ8年前
IHS
在庫履歴
3か月間の傾向:
-13.72%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
3Dダウンロード
サプライチェーン
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (NOT RECOMMENDED FOR NEW DESIGN) (Last Updated: 3 years ago)
関連部品
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Metal 0.7A 0.558Ohm DCR 0806 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Ferrite 0.73A 0.48Ohm DCR 1008 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Ferrite 0.86A 0.474Ohm DCR 1008 T/R
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4040/1515
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Ferrite 1A 0.312Ohm DCR 1008 T/R
説明
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0808
2Mm X 2Mm, -40 To +105 Degc, 0.57A, 6.8 H, 498M/Tape And Reel |Tdk VLS2012ET-6R8M-CA
FIXED IND 6.8UH 690MA 498MOHM SM
SMD / SMT Inductors (Coils), L=6.8μH, L x W x T :
FIXED IND 6.8UH 690MA 498 MOHM
1MHz 570mA 690mA 6.8¦ÌH 498m¦¸ ¡À20% SMD,2X2MM , 2mm*2mm*1.2mm
VLS-E-CA Nonstandard 0.079Lx0.079W 2.00mmx2.00mm 6.8muH
6.8uH 卤20% 570mA SMD,2x2mm Power Inductors ROHS