TDK VLF4012AT-150MR63
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz Ferrite 0.64A 0.53Ohm DCR T/R
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ23年前
Newark
DigiKey
Introduction Date2005-09-07
関連部品
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz Ferrite 800mA 1212 T/R