TDK VLF302515MT-2R2M-CA
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 20% 1MHz Ferrite 2.71A 0.05Ohm DCR Automotive T/R
データシート & ドキュメント
TDK
Datasheet9ページ6年前
IHS
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-11-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2021-03-29
LTD Date2021-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
関連部品
TAIYO YUDENMDWK4040T2R2MM
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 20% 1MHz Metal 3.5A 0.054Ohm DCR 1515 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 20% 1MHz Metal 2.2A 0.084Ohm DCR 1008 Standard
TAIYO YUDENMDMK4040T2R2MM
Inductor Power Wirewound 2.2uH 20% 1MHz Metal 2.8A 0.079Ohm DCR 1515 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 2.2uH 20% 1MHz Ferrite 2.5A 0.0504Ohm DCR 1812 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 20% 1MHz Ferrite 2.71A 0.055Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 20% 1MHz Ferrite 2.6A 53mOhm DCR T/R
説明
General Purpose Inductor, 2.2uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
FIXED IND 2.2UH 2.71A 50MOHM SMD / 2.2 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 2.71 A 50mOhm Max Nonstandard
Inductors for Power Circuits, Wound Ferrite, Automotive
SMD / SMT Inductors (Coils), L=2.2μH, L x W x T :