TDK VLF10045T-6R8N5R1
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz Ferrite 5.1A 0.0214Ohm DCR T/R
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ23年前
Arrow Electronics
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
関連部品
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 6.3A 0.018Ohm DCR T/R