TDK VLCF4028T-100M1R0-2
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 1.45A 140mOhm DCR 1515 Blister T/R
データシート & ドキュメント
TME
Newark
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-6.09%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
Introduction Date2006-07-21
関連部品
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz 11Q-Factor Ferrite 1.3A 0.18Ohm DCR 1515 T/R