TDK VLCF4024T-470MR44-2
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 0.64A 0.644Ohm DCR 1515 T/R
データシート & ドキュメント
TDK
Datasheet5ページ7年前
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
SnapEDA
3Dダウンロード
Ultra Librarian
ダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
関連部品
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 680mA 490mOhm DCR 1515 Blister T/R
Ind Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz 480mA T/R