TDK VLCF4018T-100MR74-2
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 1.26A 0.188Ohm DCR 1515 T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
TDK
Datasheet4ページ7年前
TME
Newark
_legacy Avnet
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-75.79%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
SnapEDA
3Dダウンロード
Ultra Librarian
ダウンロード
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
関連部品
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 1.22A 185mOhm DCR 1515 Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 1.56A 182mOhm DCR 2020 Blister T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 0.79A 0.249Ohm DCR 1515 T/R
TAIYO YUDENNR4018T100M
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 0.84A 0.216Ohm DCR 1515 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 0.9A 0.165Ohm DCR 1515 T/R
Fixed Ind 10Uh 770Ma 459 Mohm/Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ASPI-0412FS-100M-T4
説明
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1616
VLCF Series 10 uH ±20 % 740 mA 0.188 Ohm SMT Shielded Wirewound Inductor