TDK TPL802727-722H
Inductor Transponder Coil Wirewound 7200uH 3% 125KHz 35Q-Factor 105Ohm DCR Automotive T/R
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
TDK
Datasheet4ページ5年前
IHS
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-09-11
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2022-03-31
LTD Date2022-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
説明
FIXED IND 7.2MH 105 OHM SMD / 7.2 mH Unshielded Inductor 105Ohm Max Nonstandard
General Purpose Inductor, 7200uH, 3%, 1 Element, SMD, 3111
Power Inductors 7.2mH ±3% 8027 2.70mm 8.00 x 2.70mm 105Ω
125KHz 35@125kHz 7.2mH 105¦¸ ¡À3% , 7.85mm*2.7mm*2.9mm
Transponder Coils, L=7.2mH, LxWxT :
TPL Nonstandard 0.309Lx0.106W 7.85mmx2.70mm 7.2mH