TDK TFM322512ALVA1R5MTAA
Inductor, 1.5Uh, Thin Film, 3.5A Rohs Compliant: Yes |Tdk TFM322512ALVA1R5MTAA
データシート & ドキュメント
TDK
Datasheet4ページ5年前
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
説明
General Purpose Inductor, 1.5uH, 20%, 1 Element, Metal-Core, SMD, 1210
1MHz 4A 3.2A 1.5¦ÌH 57m¦¸ ¡À20% 1210 3.2mm*2.5mm*1.2mm
FIXED IND 1.5UH 3.2A 57 MOHM SMD
3.2A 1.5uH 卤20% 4A 46m惟 1210 Inductors (SMD) ROHS
SMD / SMT Inductors (Coils), L=1.5μH, L x W x T :