TDK TCE0806S-500-2P-T200
Ind Common Mode Filter 50 Ohm 15 Ohm 100MHz 100mA 0302 Blister Plastic T/R
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
TDK
Datasheet8ページ8年前
IHS
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2016-05-27
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2019-03-29
LTD Date2019-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
関連部品
PanasonicEXC-24CE360UP
Common Mode Chokes Dual 36Ohm 100MHz 200mA SMD Embossed Carrier T/R
Common Mode Chokes Dual 35Ohm 100MHz 170mA 900mOhm DCR SMD Embossed T/R
DLP11 Series 2 Line 45 Ohm 100 mA 1 Ohm DCR SMT Common Mode Choke
Choke, Common Mode, 35 Ohm, 100 mA, 0.85mm x 0.65mm x 0.45mm
SMD-4P,0.8x0.6mm Common Mode Filters ROHS
Choke, Common Mode, 35 Ohm, 100 mA, 0.65mm x 0.5mm x 0.3mm
説明
Common Mode Filters / Chokes, |Z|=50Ω at 100MHz, L x W x T :
Data Line Filter, 2 Function(s), 10V, 0.1A, 6 Pin(s)
CMC 100MA 2LN 50 OHM SMD ESD