TDK SLF7045T-101MR60-H
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 100KHz Ferrite 610mA 468mOhm DCR Blister T/R
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ7年前
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
+143%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
Introduction Date2018-09-27
関連部品
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 100uH 20% 100KHz Ferrite 700mA T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 100KHz Ferrite 640mA 516mOhm DCR 2424 Blister T/R