TDK SLF6045T-100M1R6-3PF
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 2.7A 46.8mOhm DCR 2424 Blister T/R
データシート & ドキュメント
TDK
Datasheet4ページ6年前
Farnell
Newark
element14
在庫履歴
3か月間の傾向:
-1.41%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
Introduction Date2007-09-30
関連部品
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 3.1A 0.05Ohm DCR T/R