TDK SLF6025T-100M1R0-PF
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 1.3A 68.76mOhm DCR 2424 Blister T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Future Electronics
Datasheet4ページ6年前
IHS
Upverter
Arrow Electronics
_legacy Avnet
在庫履歴
3か月間の傾向:
-35.51%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
EE Concierge
Ultra Librarian
ダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2026-03-31
LTD Date2026-12-31
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
関連部品
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1KHz 25Q-Factor Ferrite 1.4A 0.068Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 1.4A 63.6mOhm DCR Blister T/R
Ind Power Shielded Bobbin Core 10uH 20% 100KHz Ferrite 1.65A T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz 11Q-Factor Ferrite 1.45A 0.144Ohm DCR 2020 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 1.6A 0.1272Ohm DCR 2020 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 1.5A 0.1Ohm DCR 1515 T/R
説明
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2424
Power Inductors 10µH ±20% IND_6X6MM_SM 2.50mm 6.00 x 6.00mm 57.3mΩ 1.3A
FIXED IND 10UH 1A 68.76 MOHM SMD
FIXED IND 10UH 1.3A 68.76MOHM SM
SMD / SMT Inductors (Coils), L=10μH, L x W x T :
100KHz 1A 1.3A 10¦ÌH 68.76m¦¸ ¡À20% 2424 , 6mm*6mm*2.7mm
SLF Nonstandard 0.236Lx0.236W 6.00mmx6.00mm 10muH
POWER INDUCTOR, 10UH, 1.3A, SHIELD;
6Mm X 6Mm X 2.5Mm, -40 To +105 Degc, 1A, 10 H, 68.76M/Tape And Reel Rohs Compliant: Yes |Tdk SLF6025T-100M1R0-PF
10uH 卤20% 1A SMD,6x6mm Power Inductors ROHS
94005001,功率电感, 10UH, 1.3A, 屏蔽;