TDK SLF12555T-150M2R8-PF
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1KHz Ferrite 3.9A 31.1mOhm DCR Blister T/R
EOL
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ3年前
TDK
_legacy Avnet
Arrow Electronics
Future Electronics
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
Ultra Librarian
ダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-09-20
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2023-09-30
LTD Date2024-03-31
Manufacturer Lifecycle StatusEOL ANNOUNCED (Last Updated: 3 years ago)
関連部品
General Purpose Inductor, 15uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1KHz Ferrite 5A 22.1mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1KHz Ferrite 4.4A 28.4mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1KHz Ferrite 4.4A 0.02844Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1KHz 21Q-Factor Ferrite 4A 0.036Ohm DCR T/R
Ind Power Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz 25Q-Factor Ferrite 5A T/R
説明
Power Inductor (SMD), 15 uH, ± 20%, 3.9 A, Shielded, 3.4 A, 12.5mm x 12.5mm x 5.5mm
Power Inductors 15µH ±20% IND_12.5X12.5MM_SM 5.50mm 12.50 x 12.50mm 2.8A
12.5Mm X 12.5Mm X 5.5Mm, -40 To +105 Degc, 2.8A, 15 H, 31.1M/Tape And Reel Rohs Compliant: Yes |Tdk SLF12555T-150M2R8-PF