TDK SLF12555T-101M1R1-PF
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 1KHz Ferrite 1.8A 140.4mOhm DCR Blister T/R
データシート & ドキュメント
TDK
Newark
DigiKey
関連部品
Ind Power Shielded Wirewound 100uH 20% 1KHz 18Q-Factor Ferrite 2.1A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 1KHz Ferrite 1.9A 150mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 1KHz Ferrite 1.9A 148mOhm DCR Blister T/R
TAIYO YUDENNS12555T101MN
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 100KHz 1.86A 0.141Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 1KHz Ferrite 1.9A 123mOhm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 1KHz 18Q-Factor Ferrite 2.1A 0.15Ohm DCR T/R
説明
General Purpose Inductor, 100uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
Power Inductor (SMD), 100 uH, ± 20%, 1.8 A, Shielded, 1.1 A, 12.5mm x 12.5mm x 5.5mm