TDK SLF10145T-102MR29-PF
Inductor Power Shielded Wirewound 1mH 20% 1KHz Ferrite 290mA 3.36Ohm DCR Blister T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
TDK
Datasheet5ページ6年前
IHS
Newark
element14 APAC
JRH Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-69.08%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
Ultra Librarian
ダウンロード
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
関連部品
Inductor Power Shielded Wirewound 1mH 15% 1KHz 85Q-Factor Ferrite 300mA 2.5Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNS10145T102MNA
Inductor Power Shielded Wirewound 1mH 20% 100KHz 320mA 3.096Ohm DCR T/R
Wurth Elektronik74404084102
WE-LQS SERIES TYPE 8040 SHIELDED WIRE-WOUND SMD INDUCTOR 1 MH MOULDED 360MA IDC
Inductor Power Wirewound 1mH 20% 1KHz 81Q-Factor Ferrite 300mA 3.9Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1000uH 20% 1KHz 90Q-Factor Ferrite 0.33A 2.37Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1mH 20% 100KHz Ferrite 250mA 2.736Ohm DCR Blister T/R
説明
General Purpose Inductor, 1000uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4040
Power Inductors 1mH ±20% IND_10.1X10.1MM_SM 4.50mm 10.10 x 10.10mm 2.8Ω 290mA
Inductance:1Mh; Rms Current (Irms):290Ma; Inductor Construction:Shielded; Saturation Current (Isat):320Ma; Product Range:Slf Series; Dc Resistance Max:3.36Ohm; Inductance Tolerance:± 20%; Product Length:10.1Mm; Product Width:10.1Mm Rohs Compliant: Yes |Tdk SLF10145T-102MR29-PF.