TDK NLV32T-331J-EF
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 330uH 5% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 40mA 34Ohm DCR 1210 Blister T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet6ページ3年前
TDK
Newark
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
-34.70%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
関連部品
RF Choke Bobbin Core 330uH 5% 796KHz 60Q-Factor Ferrite 0.137A 6.5Ohm DCR AXL T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 330uH 5% 796KHz 40Q-Factor 85mA 14Ohm DCR 1812 T/R
Inductor General Purpose Chip Wirewound 330uH 5% 796KHz 40Q-Factor Ferrite 0.085A 14Ohm DCR 1812 T/R
Inductor General Purpose Chip Molded Wirewound 330uH 5% 796KHz 40Q-Factor Ferrite 0.085A 14Ohm DCR 1812 T/R
General Purpose Inductor, 330uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
General Purpose Inductor, 330uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
説明
General Purpose Inductor, 330uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1310
Fixed Inductor 1210 330µH ±5% 40mA 34Ω 5MHz 20@796kHz