TDK NLV25T-2R7J-EF
Ind Power Molded Wirewound 2.7uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 195mA 1008 Blister Plastic T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
TDK
Datasheet6ページ7年前
JRH Electronics
3か月間の傾向:
+303%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
関連部品
Ind Chip Molded Wirewound 2.7uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 180mA 1210 T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 2.7uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 290mA 1.1Ohm DCR 1210 T/R
Ind Power Wirewound 2.7uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 290mA 1210 Blister Plastic T/R
TAIYO YUDENLBM2016T2R7J
Inductor RF Wirewound 2.7uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 0.31A 0.767Ohm DCR 0806 T/R
General Purpose Inductor, 2.7uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1310
General Purpose Inductor, 2.7uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
説明
Inductor General Purpose Chip Molded/Unshielded Wirewound 2.7uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 0.195A 1.7Ohm DCR 1008 T/R
INDUCTOR, 2.7UH, 5%, 1008, WIREWOUND; Inductance: 2.7µH; Product Range: -; DC Current Rating: 195mA; High Frequency Inductor Case: 1008 [2520 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 1.7ohm; Inductance Tol