TDK NLV25T-033J-EF
General Purpose Inductor, 0.033uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
TDK
Datasheet6ページ7年前
TME
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2009-03-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
関連部品
General Purpose Inductor, 0.033uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1608
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 33nH 5% 100MHz 25Q-Factor Ferrite 450mA 240mOhm DCR 1210 T/R
Ind RF Chip Unshielded Wirewound 0.033uH 5% 100MHz 25 Q-Factor Ferrite 450mA T/R
Inductor RF Chip Wirewound 33nH 5% 100MHz 40Q-Factor 420mA 230mOhm DCR 0603 Paper T/R
Inductor RF Multi-Layer 0.033uH 5% 100MHz 24Q-Factor Ceramic 0.3A 0.6Ohm DCR 0805 Automotive T/R
Inductor RF Multi-Layer 0.033uH 5% 100MHz 15Q-Factor Ceramic 0.3A 0.6Ohm DCR 0805 T/R
説明
Inductor General Purpose Chip Molded/Unshielded Wirewound 0.033uH 5% 100MHz 20Q-Factor Ferrite 0.4A 0.42Ohm DCR 1008 T/R
INDUCTOR, 33NH, 5%, 1008, WIREWOUND; Inductance: 33nH; Product Range: NLV Series; DC Current Rating: 400mA; High Frequency Inductor Case: 1008 [2520 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 0.42ohm; Induct