TDK NLFV32T-102K-EF
Ind Power Shielded Wirewound 1mH 10% 252KHz Ferrite 20mA 1210 Blister Plastic T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
TDK
Datasheet6ページ7年前
TME
Newark
ODG (Origin Data Global)
在庫履歴
3か月間の傾向:
+3.93%