TDK NLFV25T-150K-PF
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 10% 2.52MHz 10Q-Factor Ferrite 130mA 900mOhm DCR 1008 Blister T/R
NRND
価格と在庫
データシート & ドキュメント
TDK
Datasheet10ページ8年前
IHS
_legacy Avnet
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
-4.93%
サプライチェーン
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (NOT RECOMMENDED FOR NEW DESIGN) (Last Updated: 3 years ago)
関連部品
General Purpose Inductor, 15uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210