TDK NLCV25T-1R0M-EFR
Ind Power Unshielded Wirewound 1uH 20% 7.96MHz 10Q-Factor Ferrite 1A 1008 Blister Plastic T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
TDK
Datasheet6ページ7年前
ODG (Origin Data Global)
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
+6.64%