TDK NLC453232T-331K
Fixed Ind 330UH 90MA 13 Ohm SMD
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ22年前
DigiKey
Introduction Date1992-06-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
説明
General Purpose Inductor, 330uH, 10%, 1 Element, SMD, 1813