TDK MMZ1005S182ET000
Ferrite Beads Multi-Layer 1.8KOhm 25% 100MHz 0.2A 1.5Ohm DCR 0402 T/R
データシート & ドキュメント
TDK
Datasheet5ページ7年前
Upverter
IHS
element14 APAC
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
-49.68%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
EE Concierge
SnapEDA
フットプリント
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-12-04
関連部品
Ferrite Beads Multi-Layer 1.8KOhm 25% 100MHz 0.25A 0.9Ohm DCR 0402 T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 1.8KOhm 25% 100MHz 0.2A 1.4Ohm DCR 0402 Automotive T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 1.5KOhm 25% 100MHz 0.23A 1.6Ohm DCR 0402 T/R
TAIYO YUDENBK1608LM182-T
Ferrite Bead, 0603 [1608 Metric], 1.8 kOhm, 200 mA, 850 Milliohm, ± 25%
TAIYO YUDENBK1608LM152-T
Ind Chip Bead Shielded Multi-Layer 1.5KOhm 25% 100MHz Ferrite 250mA 0603 T/R
Samsung Electro-MechanicsCIM05J152NC
Ind Chip Bead Multi-Layer 1.5KOhm 25% 100MHz Ferrite 250mA 0402 Paper T/R
説明
Ind Chip Bead Multi-Layer 1.8KOhm 25% 100MHz Ferrite 200mA 0402 Punched Paper T/R
Avnet Japan
MMZ Series 0402 1.8 kOhm 200 mA 100 MHz 1.5 Ohm DCR SMT Signal Line Chip Bead
1.5惟 卤25% 1.8k惟@100MHz 0402 Ferrite Beads ROHS