TDK MMZ1005S121AT000
Ind Chip Bead Multi-Layer 120 Ohm 25% 100MHz Ferrite 500mA 0402 Punched Paper T/R
Obsolete
価格と在庫
サプライチェーン
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
関連部品
Ferrite Beads Multi-Layer 120Ohm 25% 100MHz 200mA 250mOhm DCR 0603 Paper T/R