TDK MLK1005SR18JTD25
General Purpose Inductor, 0.18uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
データシート & ドキュメント
TDK
Datasheet7ページ4年前
IHS
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
関連部品
Inductor RF Chip Multi-Layer 180nH 5% 100MHz 8Q-Factor Air 130mA 3.38Ohm DCR 0402 Paper T/R
TAIYO YUDENHK1005R18J-T
Ind High Frequency Chip Multi-Layer 180nH 5% 100MHz 8Q-Factor Ceramic 200mA 0402 T/R
General Purpose Inductor, 0.18uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
Ind Chip Unshielded Multi-Layer 180nH 5% 100MHz 8Q-Factor Ceramic 150mA 0402 Paper T/R
Multilayer Inductor, 180 nH, 3.8 ohm, 500 MHz, 150 mA, 0402 [1005 Metric], MLG Series
Inductor RF Chip Unshielded Thick Film 0.18uH 5% 100MHz 5Q-Factor 0.07A 11Ohm DCR 0201 T/R
説明
100MHz 1.1GHz 80mA 6@100MHz 180nH 6¦¸ ¡À5% 0402 1mm*500¦Ìm*600¦Ìm
FIXED IND 180NH 80MA 6 OHM SMD
MLK 0402 (1005Metric) 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 180nH
SMD / SMT Inductors (Coils), L=180nH, L x W x T :
80mA 180nH 卤5% 6惟 0402 Inductors (SMD) ROHS