TDK MLK1005S7N5JTD25
General Purpose Inductor, 0.0075uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
EOL
価格と在庫
データシート & ドキュメント
TDK
Datasheet7ページ4年前
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.06%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
EE Concierge
シンボルフットプリント
Ultra Librarian
ダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-11-01
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusEOL ANNOUNCED (Last Updated: 3 years ago)
関連部品
General Purpose Inductor, 0.0068uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
TAIYO YUDENHK10057N5J-T
General Purpose Inductor, 0.0075uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0402
Inductor RF Chip Multi-Layer 7.5nH 5% 100MHz 8Q-Factor Air 300mA 310mOhm DCR 0402 Paper T/R
Inductor RF Chip Multi-Layer 7.5nH 5% 100MHz 8Q-Factor Air 300mA 240mOhm DCR 0402 Paper T/R
INDUCTOR, 6.8NH, 5.5GHZ, 0402, 0.4A; Available until stocks are exhausted Alternative available
FIXED INDUCTOR General Purpose Inductor, 0.0068uH, 5%, 1 Element, Air-Core, SMD, 0402
説明
INDUCTOR, AEC-Q200, 7.5NH, 5GHZ, 0402; Available until stocks are exhausted Alternative available
100MHz 5GHz 350mA 7@100MHz 7.5nH 380m¦¸ ¡À5% 0402 1mm*500¦Ìm*600¦Ìm
MLK 0402 (1005Metric) 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 7.5nH
FIXED IND 7.5NH 350MA 380MOHM SM
SMD / SMT Inductors (Coils), L=7.5nH, L x W x T :
FIXED IND 7.5NH 350MA 380 MOHM
350mA 7.5nH 卤5% 380m惟 0402 Inductors (SMD) ROHS
电感, AEC-Q200, 7.5NH, 5GHZ, 0402;