TDK MLG1005S8N2J
Ind High Frequency Chip Unshielded Multi-Layer 8.2nH 5% 100MHz 8Q-Factor Ceramic 500mA 0402
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet14ページ14年前
Datasheet5ページ24年前
Arrow Electronics
Future Electronics
TME
Farnell
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
関連部品
General Purpose Inductor, 0.0082uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402