TDK MLG1005S36NJ
Inductor High Frequency Chip Unshielded Multi-Layer 0.036uH 5% 100MHz 8Q-Factor Ceramic 0.25A 1Ohm DCR 0402 T/R
ダウンロード
関連部品
TAIYO YUDENHK100533NJ-T
General Purpose Inductor, 0.033uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0402
TAIYO YUDENHK100533NJ-TV
Ind High Frequency Chip Multi-Layer 33nH 5% 100MHz 8Q-Factor Ceramic 200mA 0402 Paper T/R
Inductor RF Chip Multi-Layer 33nH 5% 100MHz 8Q-Factor Air 200mA 670mOhm DCR 0402 Paper T/R
Inductor RF Multi-Layer 0.033uH 5% 100MHz 8Q-Factor Ceramic 0.2A 0.8Ohm DCR 0402 Automotive T/R
Inductor RF Chip Multi-Layer 33nH 5% 100MHz 8Q-Factor Air 200mA 580mOhm DCR 0402 Paper T/R
Inductor RF Chip Multi-Layer 39nH 5% 100MHz 8Q-Factor Air 200mA 650mOhm DCR 0402 Paper T/R
説明
MULTILAYER INDUCTOR FOR ULTRA HIGH FREQUENCY RANGE
INDUCTOR MULTILAYER 36NH 0402
Fixed Inductors 36nH