TDK MLF2012DR12K
Ind RF Chip Shielded Multi-Layer 120nH 10% 25MHz 20Q-Factor Ferrite 300mA 0805
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ0年前
Newark
_legacy Avnet
DigiKey
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1997-10-01
関連部品
TAIYO YUDENLK2125R12K-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 0.12uH 10% 25MHz 20Q-Factor Ferrite 0.27A 0.2Ohm DCR 0805 T/R
Ind RF Chip Shielded Multi-Layer 120nH 10% 25MHz 30Q-Factor Ferrite 250mA 1206 T/R
General Purpose Inductor, 0.12uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 2012/0805
General Purpose Inductor, 0.12uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
TAIYO YUDENLK1608R12K-T
Ind Chip Shielded Multi-Layer 120nH 10% 25MHz 15Q-Factor Ferrite 150mA 0603 T/R
Ind Chip Shielded Multi-Layer 120nH 10% 25MHz 15Q-Factor Ferrite 50mA 0603 T/R
説明
General Purpose Inductor, 0.12uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD
25MHz 220MHz 250mA 20 120nH 300m¦¸ ¡À10% 0805 PCB, 2mm*1.25mm*850¦Ìm
INDUCTOR MULTILAYER 0.12UH 2012 SMD
INDUCTOR, 0.12UH, 0805, 10%; Inductance:120nH; Inductance Tolerance:± 10%; DC Resistance Max:0.2ohm; DC Current Rating:300mA; Core Material:Ferrite; Inductor Case Style:0805; No. of Pins:2; MSL:MSL 2 - 1 year; Core Material:Ferrite; DC Current Max:300mA; Inductor Type:Multilayer; Operating Temperature Max:85°C; Operating Temperature Min:-25°C; Package / Case:2012; Q @ Vr F:30; Q Factor @ Frequency:20 @ 25MHz; Resistance:0.12ohm; Resonant Frequency:450MHz