TDK MCZ2010AH121
7" Reel / Common Mode Choke Coils For Signal Line / Smd
データシート
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
North Star MicroNS-MCZ2010AH121連絡先
>1wk
データシート & ドキュメント
JRH Electronics
Datasheet2ページ24年前
Factory Futures
関連部品
Common Mode Chokes Quad 120Ohm 100MHz 120mA 2Ohm DCR SMD Embossed T/R
PanasonicEXC-28CE121U
Chip Common Mode Filter Array, Film type High coupled,120ohm at 100MHz,2 ports
Ind Common Mode Choke 120Ohm 20% 100Mhz 140Ma 0504 Rohs Compliant: Yes |Murata DLP11SN121SL2L
PanasonicEXC24CD121U
Common Mode Noise Filter Impedance 120 ohm at 100MHz
Common Mode Chokes Quad 90Ohm 100MHz 130mA 1.7Ohm DCR SMD Embossed T/R
Common Mode Filters(Smd) for High-Speed Differential Signal Line
説明
CMC 100MA 4LN 120 OHM SMD
120 OHM 25% 2-LINE