TDK LTF5022T-100M1R4-LC
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 1.7A 160mOhm DCR Blister T/R
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet4ページ5年前
Datasheet9ページ13年前
Datasheet9ページ13年前
IHS
Factory Futures
Future Electronics
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
Ultra Librarian
ダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2008-06-23
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2022-03-31
LTD Date2022-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
関連部品
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 2.7A 0.048Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNR6028T100M
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 1.9A 0.0845Ohm DCR 2424 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 1.78A 43.2mOhm DCR Blister T/R
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 1.9A 6028 T/R
TAIYO YUDENNRS6028T100MMGK
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2828
説明
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2020
10µH Shielded Wirewound Inductor 1.7A 160mOhm Max Nonstandard
INDUCTOR, 10UH, 1.4A, 20%, SMD; Inductance: 10µH; RMS Current (Irms): 1.7A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 1.4A; Product Range: -; Power Inductor Case: 5mm x 5.2mm x 2.2mm; DC Resistance Max: 0.16oh