TDK FCR25.0M6T
Ceramic Resonator 25MHz ±0.5% (Tol) 0.3% (Stability) 3rd Overtone 40Ohm 2-Pin Thru-Hole T/R
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
JRH Electronics
Datasheet3ページ24年前
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Introduction Date2007-08-15
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2012-11-30
LTD Date2013-03-31
関連部品
Ceramic Resonator 25MHz ±0.5% (Tol) ±0.3% (Stability) 10pF 40Ohm 3-Pin CSMD T/R
Ceramic Resonator 25MHz ±0.5% (Tol) ±0.3% (Stability) 15pF 40Ohm 2-Pin CSMD T/R
Ceramic Resonator 20MHz ±0.5% (Tol) ±0.5% (Stability) 15pF 3-Pin Thru-Hole
ECS InternationalECS-CR2-20.00-B-TR
Ceramic Resonator 20MHz ±0.5% (Tol) ±0.3% (Stability) 15pF 40Ohm 3-Pin CSMD T/R
ECS InternationalECS-CR2-20.00-A-TR
Ceramic Resonator, 20MHz Nom
Ceramic Resonator 24MHz ±0.5% (Tol) 0.3% (Stability) 3rd Overtone 40Ohm 2-Pin Thru-Hole T/R
説明
Ceramic Resonator 25MHz 2-Pin T/R
Ceramic Resonators 2Pin 25MHz 6mm Width T&R;