TDK CLF12577NIT-330M-D
Ind Power Shielded Wirewound 33uH ±20% 100kHz Ferrite 3.6A T/R
EOL
価格と在庫
データシート & ドキュメント
ODG (Origin Data Global)
Datasheet5ページ5年前
Farnell
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
-60.53%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2016-08-05
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2024-03-31
LTD Date2025-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusEOL ANNOUNCED (Last Updated: 3 years ago)
関連部品
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 1KHz 16Q-Factor Ferrite 4.4A 0.052Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 1KHz 16Q-Factor Ferrite 4.4A 0.052Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 15% 1KHz 23Q-Factor Ferrite 2.8A 0.062Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 2.9A 0.0732Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 1KHz Ferrite 3.1A 49.8mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 1KHz Ferrite 3.4A 47.4mOhm DCR Blister T/R
説明
Avnet Japan
General Purpose Inductor, 33uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 5049
FIXED IND 33UH 3.6A 62.4MOHM SMD / 33 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 3.6 A 62.4mOhm Max Nonstandard
INDUCTOR, 33UH, 3.6A, 20%, SHIELDED; Inductance: 33µH; RMS Current (Irms): 3.6A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 3.65A; Product Range: CLF-NI-D Series; Power Inductor Case: 12.8mm x 12.5mm x 7.7mm; DC Resistance Max: 0.052ohm; Inductance Tolerance: ± 20%; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019)