TDK CLF10060NIT-6R8N-D
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz Ferrite 6.6A 0.0169Ohm DCR Automotive T/R
EOL
価格と在庫
データシート & ドキュメント
TDK
Datasheet5ページ5年前
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
-11.26%