TDK CGA6L2X7R1E335K
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 3.3uF, Surface Mount, 1210
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Upverter
Datasheet38ページ6年前
IHS
JRH Electronics
Arrow Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%