TDK C5750X5R2E684M230KA
250V 680nF X5R 卤20% 2220 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
NRND
価格と在庫
データシート & ドキュメント
TDK
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
シンボルフットプリント
SnapEDA
フットプリント
ダウンロード
Ultra Librarian
ダウンロード
サプライチェーン
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (NOT RECOMMENDED FOR NEW DESIGN) (Last Updated: 3 years ago)
関連部品
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 250V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 0.68uF, Surface Mount, 2220
250V 680nF JB 卤20% 2220 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 0.68uF, Surface Mount, 2220
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2220 0.68uF 200volts X7R 10%
Cap Ceramic 0.68uF 250V X7R 10% Pad SMD 2220 Soft Termination 125C T/R
説明
Multilayer Ceramic Chip Capacitors, Capacitance=0.68μF, LxWxT:5.7x5x2.3mm
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 250V, 20% +Tol, 20% -Tol, X5R, 15% TC, 0.68uF, Surface Mount, 2220
Mlcc,2220,x5R,250V,0.68Μf,2.3Mm/Tape And Reel Rohs Compliant: Yes |Tdk C5750X5R2E684M230KA
EIA CASE SIZE: 2220, VOLTAGE: 250, CAP VALUE: 684, TOL: +/-20%, THICKNESS: 2.30 ± 0.20