TDK B86301U0320S000
Three Phase (Delta) EMC/EMI Line Filter 320 A 50 ~ 60Hz Single Stage Terminal Post
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
TDK
Datasheet15ページ5年前
JRH Electronics
Ciiva
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
サプライチェーン
Introduction Date2014-02-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
説明
Reactors for Power Electronics, Rated Current=320A Rated Voltage=520V AC, 3-phase dv/dt output reactors
Three Phase EMI Filter, 520V, 50/60HzHz
LINE FILTER 320A CHASSIS MOUNT