TDK B85321A2502Y160
Feedthrough Filters, Rated Current=16A Rated Voltage=250V AC, Capacitance=2 x 0.0025μF
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
TDK
Datasheet13ページ5年前
IHS
_legacy Avnet
EPCOS
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
サプライチェーン
Introduction Date2002-09-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
説明
Power Line Filter 50Hz/60Hz 16A 250VAC/600VDC Threaded Stud Wall Mount
Single Phase EMI Filter, 250V, 50HzHz
FILTER, FEED THROUGH, 2500PF, 16A, CAN;
TDK B85321A2502Y160 EMI Filter
CAP FEEDTHRU 2500PF 600V AXIAL
EMC FEEDTHRU FILTER 2 X 2500PF